Лайфхаки по структурі сайту для ефективної SEO-оптимізації. Частина6

Якщо ви хочете збільшити трафік і конверсії на сайті, архітектура сайту – один з найефективніших SEO-важелів. 

Частина1
Частина2
Частина3
Частина4
Частина5

6. Посилайтеся з авторитетних сторінок на цільові

Тепер треба додати посилання на цільові сторінки. Цільова сторінка – це будь-яка сторінка на сайті, яка важлива для відвідування, наприклад:

– Сторінка розпродажу, яку ви хочете просувати на домашній сторінці
– Сторінка з високою конверсією
– Будь-яка не дуже важлива сторінка, на яку мало посилаються
– Сторінка з високим авторитетом – будь-яка сторінка з великою кількістю рівних посилань, які добре ранжуються і отримують багато трафіку

Мета – передавати авторитет посилань і направляти відвідувачів з високоавторитетних сторінок на важливі цільові сторінки, на які мало посилаються. Іноді це посилання з навігаційної панелі, або посилання, які не беруть участі в навігації. Вони дозволяють вам швидко перейти з високоавторитетної сторінки на цільову.

Щоб визначити, на які сторінки додавати посилання, і з яких посилатися, використовуйте такі способи:

Google Search Console. Звіт по внутрішніх посиланнях показує приблизну кількість внутрішніх посилань на ваші топ-1000 посилань. Якщо ваш сайт складається з більш, ніж 1000 посилань, створіть окремі властивості Search Console на рівні директорії для більшої кількості даних і деталей.
Інструменти Moz, Ahrefs і SEMrush можуть показувати авторитетні метрики по кожному посиланню. Найкраще, на наш погляд, із завданням справляється Moz’s Link Explorer. Ви можете використовувати цей інструмент, щоб знайти високоавторитетні сторінки і сторінки, які недоотримали посилань.

Google-аналітика або будь-яке інше ПО покаже, які сторінки отримують найбільше трафіку, які сторінки добре конвертують, а яким не завадить прибавка в трафіку.
Для просунутої SEO-оптимізації ви можете вирахувати внутрішній PageRank, щоб знайти сторінки з великою і маленькою внутрішньою вагою.

Джерело: zippy.com

Частина7
Частина8
Частини9-10
Частини11-12
Частини13-15