Управління корпоративним доменним портфоліо стає складнішим

Зараз великі компанії для свого просування нерідко реєструють десятки і сотні доменних імен. Така стратегія зазвичай виправдовує себе, але разом з тим ставить компанію перед певними складнощами.

Як показало опитування Brandsight, останнім часом управління великим портфоліо доменів стало складніше, ніж ще кілька років тому. Зростають вимоги до безпеки, також свою лепту вносить необхідність зважати на GDRP (закон про захист персональних даних в ЄС).

Brandsight опитала понад 300 компаній з різних сфер діяльності (IT, виробництво, фінанси та ін.) 18% з них мали невелике портфоліо (до 500 доменів), 34% – середнє (до 3 000 доменів) 32% – велике (до 10 000 доменів), і 16% компаній мали більше 10 000 зареєстрованих доменів.

91% респондентів вважають безпеку свого портфоліо вкрай важливим завданням, 69% оцінили його як складне.

83% оцінили необхідність зважати на GDPR і його наслідки (неможливість доступу до даних Whois і т.д.) як складну задачу.

76% вважають важливим для себе скорочення витрат на підтримку доменних імен.

69% зазнають труднощів при необхідності скорочення портфоліо доменів.

54% повідомили, що управління великим портфоліо стало більш складним у порівнянні з минулим роком.

Все зазначене вище може бути застосовано і до діяльності доменних інвесторів, які також володіють великими портфоліо доменних імен. Вони теж стикаються з проблемою відсутності доступу до Whois, теж повинні думати про окупність інвестицій і про скорочення витрат на підтримку портфоліо. Більшість доменних інвесторів вважає, що їх діяльність стала складніше за останні кілька років.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*