Mozilla потрібні фрази українською для машинного навчання

Фундація «Mozilla» створює бібліотеку голосів різних мов світу для використання в машинному навчанні та в сучасних алгоритмах аналізу мови.

Якщо до української частини цього проєкту вдасться залучити достатню кількість добровольців, то українською можуть заговорити комп’ютерні програми («домашні асистенти» тощо). Тобто, буде вирішена проблема якісного синтезу голосу з написаного тексту.

Також цей проєкт потрібен для виконання зворотної задачі – перетворення голосових аудіо-записів на текст (для інтерв’ю, стенограм, автоматичного субтитрування тощо).

Є три напрями роботи:
1. Переклад інтерфейсу для веб-сайту проєкту (ця робота вже майже закінчена);
2. Переклад речень, які потрібно озвучити (наразі їх 1134 з 5000 потрібних);
3. Власне, озвучення («начитка») речень українською мовою.

Ви можете долучитися та допомогти створити українську частину проєкту «Спільний голос». Усі створені матеріали будуть зберігатися за відкритими ліцензіями.

Інструкція:
1. Для того, щоб додавати речення, які будуть озвучені, зайдіть за цим посиланням і залогіньтеся. Після цього оберіть «українську» та почніть додавати або переглядати сентенції (речення), які поширюються за відкритою ліцензією. Наприклад, можна брати речення з розділу «Статті» з сайту «Тексти».

2. Щоб долучитися до проєкту в цілому, потрібно зайти на сторінку за цим посиланням, вибрати на сторінці розділ «В процесі», та натиснути на кнопку «Долучитися».

Джерело:

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*