П’ять шляхів підвищення швидкості роботи сайтів на WordPress

На системі управління контентом WordPress працює практично близько 76.5 млн. сайтів.

– Бажання додати велику кількість плагінів і використання складних тем може значно знизити швидкість роботи сайту.

Не менш важливим є той факт, що алгоритм Google враховує швидкість сайту при ранжируванні. Тому, якщо ваш сайт завантажується надто повільно, з великою ймовірністю він не вийде на високу позицію у видачі пошуку.

– При виборі хостингу слід враховувати орієнтовну кількість даних, відвідувачів і навантаження на сайт. Для невеликих сайтів і в разі коли ви тільки запустили проект чудово підійдуть тарифи класичного хостингу. З ростом відвідуваності сайту і кількості інформації належить перейти на бiльш швидкий і безпечний хостинг. Для цього краще підійдуть VPS або виділені сервери.

При виборі хостингу слід звертати увагу на наявність технічної підтримки та можливості спілкування з компанією в режимі онлайн.

– Додайте LazyLoad до зображень. LazyLoad дозволяє спочатку завантажувати зображення, що знаходяться в полі зору на екрані, а потім всі інші, які стануть доступні при прокручуванні сайту вниз. Це дозволить не тільки прискорити завантаження сторінки, а також може зберегти пропускну здатність при завантаженні даних для користувачів, які не переглядають всю сторінку. Щоб зробити це автоматично, встановіть jQuery Image Lazy Load плагін.

– Використовуйте плагіни кешування. Якщо у вас є статичні зображення, кешування на стороні браузера зробить процес завантаження вашого сайту швидшим. Зображення – зазвичай найбільші файли будь-якого сайту, тому, якщо вони не стиснуті, їх завантаження сильно гальмує сайт.

Кешування – це збереження частин вашого сайту в браузері користувача, завдяки чому вони завантажуються тільки при першому відвідуванні сайту.

Вимкніть хотлінк і контент з інших сайтів. Хотлінк означають включення файлів зображень з іншого сервера. Хотлінк може негативно впливати на завантаження сайту. Перевірка змінної HTTP_REFERER (наприклад через директив Apache в модулі mod_rewrite) дасть можливість визначити наявність таких файлів.

– Оптимізуйте таблиці бази даних. Оптимізація таблиць бази даних – це процедура, яка допоможе забезпечити безперебійну роботу хостингу.

Для оптимізації можна використовувати WP-Optimize. Цей плагін дозволяє оптимізувати бази даних (спам, кількість переглядів, таблиці і т.д.), щоб знизити кількість споживаних ресурсів. Важливо налаштувати на хостингу створення резервних копій сайту, щоб не допустити видалення даних через можливість критичних помилок плагінів.

Це швидкий огляд простих заходів, які можна зробити, щоб прискорити завантаження сайту. Проте, пам’ятайте, що хостинг – основа вашого сайту, до вибору якого необхідно підходити в залежності від поточної кількості трафіку і відображуваного контенту.

Оптимізація сайту має велике значення для користувачів, спонукаючи їх знову відвідувати ваш сайт. Дані поради не вимагають великої кількості часу і сил. Здійснивши їх, ви отримаєте більш швидкий сайт і задоволених відвідувачів.

Джерело: internetua.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*