Типові помилки, які роблять компанії, вирішивши створити сайт

Кількість сайтів в глобальній мережі постійно зростає, як і бажання вигідно використовувати цю тенденцію. 

Компанії, вирішивши, створити сайт досить часто потрапляють в оману нехтуючи важливими моментами:

  • Головна помилка з якою зустрічаються новачки – спроба втілити ідеї, не маючи точного плану дій

Важливо заздалегідь продумати і опрацювати структури, стратегії, способи просування вашого сайту з усіма нюансами, які повинні бути проаналізовані перед початком створення. Простіше кажучи, створення будь-якого проекту дотримується простого алгоритму «Ідея, План, Реалізація».

  • Застосовуйте технології з розумом

Важливо дотримуватися бажань споживача і його завдань. Використовуйте переваги актуальних технологій, більш надійних і потрібних. Всі технології швидко розвиваються, виходять за рамки своїх можливостей.

Перенасиченість різними gif-ками, відео, не завжди виправдають витрачені зусилля. Попередньо вибирайте їх щодо сфери діяльності та звичайно ж ТЗ, щоб вивести клієнта прийняти цільові дії.

  • Контент на сторінках

Ефективність сайту сильно залежить від його змісту, адже це перше що бачить людина відкривши сторінку. Якісний, цікавий і унікальний контент сайту – вже половина успіху інтернет-майданчику.

  • Оптимізація графіки сайту

Необхідно адаптувати всі об’єкти графіки на майбутньому сайті. В іншому випадку ви втратите відвідувачів, які не бажають чекати завантаження всіх сторінок. Вам допоможуть безкоштовні сервіси Optimizilla, Pixlr або спеціальні редактори, як Photoshop або інші спеціальні програми.

  • Якісне тестування

Сайт вже зроблений, вам все подобається, але при взаємодіях з його частинами ви можете зіткнутися з неприємними ситуаціями. Проблема в доступі до певних зон сайту. Поки програмісти будуть робити правки, додайте авторську «заглушку». Всі зрозуміють, що доступу до них вже немає. Не лінуйтеся і перевіряйте повністю всі складові.

Здорова логіка в організації ваших цілей, дозволить обійти масу проблем, зберігши при цьому цінні ресурси і час. Крім того, вона дозволить удосконалювати і додавати інші важливі елементи.

Джерело: it-rating.in.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*