Microsoft закрила майже півсотні вразливостей в своїх продуктах

Компанія Microsoft випустила великий пакет виправлень і патчів, що знімають уразливості в операційних системах Windows і Windows Server різних редакцій, браузері Internet Explorer, пакеті офісних додатків Office, платформах ASP.NET Core, .NET Core і .NET Framework, а також в інших програмних продуктах.

Згідно з представленими на сайті софтверного гіганта відомостями, всього фахівцями Microsoft було закрито 49 проломів і «дірок», в тому числі критично небезпечних, теоретично допускають можливість несанкціонованого доступу до віддаленого комп’ютера і виконання на ньому довільного шкідливого коду.

Зокрема, Microsoft виправила серйозну проблему в різних версіях Windows, про яку повідомлялося напередодні. Мова йде про уразливість в компоненті CryptoAPI (криптографічного бібліотеці crypt32.dll), що дозволяла зловмисникам підробляти цифровий підпис і маскувати тим самим шкідливий код під справжнє ПО.

Сводная информация по количеству и типу исправленных уязвимостей в продуктах Microsoft
Зведена інформація щодо кількості та типу виправлених вразливостей в продуктах Microsoft

Завантажити патчі можна через вбудовані в Windows засоби автоматичного оновлення. Щоб уникнути проблем з безпекою комп’ютера, рекомендується встановити апдейти при першій же можливості.

Найбільш повні та актуальні дані про уразливість і оновлення безпеки ПЗ Microsoft можна знайти на інформаційному порталі Security Update Guide.

Джерело: portaltele.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*