Операція проти кіберзлочинців: блок 30 тис. iмен

В ході десятої спільної операції правоохоронців Європи і Сполучених Штатів Operation In Our Sites (IOS X) було вилучено 30 тис. доменних імен, які були задіяні в розповсюдженні контрафактних і піратських товарів через Інтернет.

В ході операції було заарештовано трьох підозрюваних, виявлено та заморожено більше €150 тис. на декількох банківських рахунках і платформах онлайн-платежів.

Крім розслідування, учасники операції вели просвітницьку та освітню роботу – експерти Intellectual Property Crime Coordinated Coalition (IPC³) Європолу організували кілька онлайн-курсів по методам розслідування порушень прав інтелектуальної власності для правоохоронних органів по всій Європі.

Всього в операції взяли участь 18 країн, як членів, так і не членів ЄС: Албанія, Бельгія, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Колумбія, Хорватія, Чехія, Данія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Гонконг, Китай, Ірландія, Італія , Нідерланди, Норвегія, Португалія, Молдова, Румунія, Сербія, Словаччина, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Україна, Великобританія і США.

Джерело: domainpulse.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*