Система Facebook для виявлення спамерів заблокувала понад 6 млрд фальшивих акаунтів

Інженери Facebook розробили ефективний інструмент виявлення і блокування фальшивих акаунтів. Система, що використовує технологію машинного навчання, тільки в минулому році заблокувала 6,6 млрд фальшивих акаунтів. Примітно, що це значення не враховує «мільйони» спроб створення підроблених аккаунтів, що блокуються щодня.

В основі системи лежить технологія Deep Entity Classification (DEC), яка використовує машинне навчання для аналізу не тільки активних облікових записів Facebook, але і поведінки кожного окремого профілю і його взаємодії зі спільнотою. В процесі роботи алгоритм аналізує велику кількість параметрів, що стосуються окремих облікових записів. DEC фіксує, до яких груп приєднується користувач, скільки адміністраторів і учасників в цих групах, коли вони були створені та ін. Ще аналізується кількість запитів на додавання в друзі, відправлених з одного профілю. Один з важливих моментів полягає в тому, що система здатна автоматично навчатися в процесі роботи, тому вона безперервно розвивається в міру адаптації спамерів.

Представник Facebook зазначив, що застосовувана технологія виявлення і блокування фальшивих акаунтів допомогла скоротити кількість використовуваних спамерами облікових записів на 27%. Відзначається, що в даний час кількість фейкових акаунтів в Facebook приблизно дорівнює 5% від загального числа використовуваних облікових записів. Незважаючи на це, Facebook сумнівається в тому, що вдасться повністю позбавитися від підроблених акаунтів, оскільки спамери швидко адаптуються до нововведень і намагаються знаходити обхідні шляхи, що дозволяють використовувати фальшиві облікові записи.

Джерело: toneto.net

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*