Складність у майнінгу біткоіну може різко підскочити 10 березня

У зв’язку з очікуваним відновленням поставок майнінгового обладнання складність видобутку біткоіну може незабаром зрости. 

Складність видобутку коригується кожні два тижні, обчислюючи потужність необхідну для пошуку нового блоку. Наступний розрахунок складності повинен відбутися 10 березня. Вперше в 2020 році складність трохи зменшилася на тлі спалаху коронавiрусу 25 лютого.

Прийняті Китаєм карантинні заходи призвели до затримок постачань і закриття деяких майнінгових центрів, але більша їх частина все ж продовжила роботу, повідомляють представники галузі.

В середині лютого уряд Китаю послабив карантинні заходи, щоб простимулювати економіку. Виробники майнерiв Canaan і Bitmain частково відновили поставки обладнання.

«Ми повернулися до роботи як тільки муніципальний уряд Шеньчженя дав на це згоду. Ніяких затримок не було», – зазначив співробітник Bitmain.

Після урядових послаблень майнери отримали нове обладнання, яке незабаром буде встановлено і запущено. На думку експертів, це і повинно привести до зростання складності видобутку біткоіну найближчим часом.

Джерело: forklog.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*