Toshiba планує вивести на ринок технологію квантового шифрування

Японська компанія Toshiba до березня майбутнього року планує почати пропонувати своїм клієнтам технологію шифрування нового покоління.

Компанія хоче вивести в комерційний обіг у США технологію квантового шифрування.

Представники Toshiba вважають, що, як тільки швидкі квантові комп’ютери стануть реальністю, передача даних буде вкрай вразливою з точки зору безпеки.

У компанії говорять, що їх технологія шифрування буде повністю захищена від злому. Для передачі зашифрованих даних і ключа дешифрування технологія використовує світлові частинки фотони.

Квантова кріптографія – розділ кріптології, что базується на застосуванні підходів та методів квантової механіки (зокрема, квантової передачі информации та квантової обчислення) до проблем кріптографії та кріптоаналізу.

Перевага квантової криптографії полягає в тому, що вона дозволяє розв’язати низку важливих криптографічних задач, для яких доведена неможливість розв’язку за допомоги лише класичної (тобто, неквантової) комунікації. Зокрема, квантова механіка гарантує, що вимірювання певної квантової величини збурює її, що може бути використано для виявлення втручання сторонньої особи до процесу квантового розподілу ключа.

Джерело: ukrinform.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*