У листопаді кількість унікальних загроз зросла майже на 10%

У листопаді статистика серверів «Доктор Веб» зафіксувала підвищення загального числа виявлених загроз на 3,66% в порівнянні з жовтнем. При цьому кількість унікальних загроз зросла на 9,59%.

У поштовому трафіку на перших позиціях знаходиться шкідливе ПО, що використовує уразливість документів Microsoft Office, а також троянці-завантажувачі і cтілери. Більшість виявлених загроз припадає на частку рекламних програм. При цьому відзначається зниження активності шифрувальників.

Протягом листопада в базу нерекомендованих і шкідливих сайтів було додано 162,6 тис. Інтернет-адрес. У жовтні цей показник становив майже 255 тис. Таким чином, місячна динаміка склала -36,2%.

Також цього місяця в каталозі Google Play були знайдені нові шкідливі програми для Android-пристроїв. Серед них – небезпечний бекдор, рекламні троянці і троянці, які підписували жертв на платні послуги.

Користувачам знову погрожували рекламні троянці сімейства Android.HiddenAds, які показують докучливі банери і заважають нормальній роботі з Android-пристроями. Крім того, зловмисники поширювали шкідливі програми сімейства Android.Joker. Ці троянці шпигують за жертвами, підписують їх на платні послуги, а деякі модифікації можуть виконувати довільний код і запускати додаткові шкідливі модулі. Також вірусні аналітики виявили нову версію бекдор Android.Backdoor.735.origin, який виконує команди зловмисників і призначений для кібершпіонажу.

Джерело: ko.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*