Windows 10 назвали безпечнішою за Linux, Mac OS X та Android за останнє десятиліття

Windows 10 виявилася найбезпечнішою серед популярних сьогодні операційних систем Android, MacOS, Linux. У неї найменша кількість відомих вразливостей за останнє десятиліття. Такого висновку дійшов Національний інститут стандартів, проаналізувавши свою базу даних вразливостей операційних систем.

Навіть якщо додати дані про випущену у 2019 році Windows 7, загальна кількість вразливостей буде менше, ніж в Android та Debian Linux.

vulnerabilities

За останні десять років у Debian Linux викрили 3067 вразливостей, що дозволяють зловмиснику отримати неавторизований доступ до мережі та її ресурсів. В Android таких вразливостей знайшли 2563, у ядрі Linux – 2357, у Mac OSX – 2212.

У Windows 10 (випущена у 2015 році) знайшлося лише 1111 вразливостей подібного рівня. Навіть якщо додати дані про випущену у 2019 році Windows 7, загальна кількість вразливостей буде меншою, ніж в Android та Debian Linux.

За десятиліття в усіх продуктах Microsoft знайшли 6814 вразливостей. При цьому в перерахунку на один сервіс чи програму буде 12,9 вразливості. У Google це 54,4 вразливості на один продукт, у Apple – 37,9 вразливості.

vulnerable vendors

Джерело: techtoday.in.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*