.BANK позбудеться криптовалют?

FTLD Registry Services – реєстратура .BANK хоче заборонити реєстрацію доменів для сайтів кріптовалютної тематики. Первісне позиціонування доменної зони .BANK мало на увазі найвищі заходи безпеки, що повинно було зацікавити банки і фінансові компанії. Ціна реєстрації адреси в .BANK близько 1000 доларів, що очікувано, враховуючи ключову аудиторію доменної зони.

Однак, інтерес до тематичного домену проявили проекти кріптовалютної тематики різні гаманці, біржі, які в деякій мірі співвідносяться з діяльністю, що здійснюється банками. В результаті у fTLD Registry Services стали сумніватися в безпеці і релевантності таких проектів для .BANK. Сьогодні адміністрація зони наполягає на тому, що реєстрація повинна надаватися виключно офіційно зареєстрованим фінансовим організаціям з міркувань безпеки. А значить встає ребром питання про заборону доменів .BANK для альтернативних фінансових проектів.

В даний час адміністрація домену приймає і вивчає відгуки інтересантів, а крапку в цьому питанні поставить Рада директорів fTLD Registry Services після 24 серпня.

Джерело: blog.domainparking

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*