Загадкові домени, які коштують сотні доларів

Переглядаючи списки доменів, що виставляються на аукціонах, можна виявити досить дивні речі.

На продаж виставляються домени, які не мають ніякого сенсу. Ставка за деякими з них досягає сотень доларів, і деякі навіть продаються.

Наприклад, acgzn.com – $ 988, htzao.com – $ 1246, sznxd.com – $ 833, msdzy.com – $ 824 і багато інших. Можна припустити, що це абревіатури. Також подібний вид можуть мати китайські слова, написані на трансліті і в скороченні. Але ні пошуковики, ні онлайн-перекладачі не знаходять в цих поєднаннях букв ніякого сенсу.

У чому ж їх цінність? Дослідження історії цих доменів показало, що вони могли використовуватися як допоміжні домени якихось сервісів – для редиректів, реферальних посилань і т.д. Отже, у них є трафік, і вони можуть сприйматися як потенційно цінні.

Є й інше пояснення. Якщо раніше цінними вважалися домени з трьох і чотирьох букв в зоні .COM, то зараз, коли всі вони давно зайняті, прийшла черга п’ятилітерних імен. Навіть якщо вони являють собою безглуздий набір букв, їх, можливо, хтось вважає дуже цінними. Це цілком відображає загальну тенденцію зростання цінності доменів в зоні .COM. До 2007 року в ній було багато вільних чотирилітерних імен, так як користувачі не вважали за потрібне реєструвати безглузді комбінації. Але до кінця 2007 всі такі домени вже були зайняті, і зараз йде їх активна монетизація.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*