Домен KingOfPop.com: як пов’язані попкорн та Майкл Джексон

Ресурс Domain Name Wire повідомив, що доменне ім’я KingOfPop.cоm перейшло під контроль Michael Jackson’s Estate – організації, що розпоряджається правами на власність і спадщину Майкла Джексона. Раніше домен став предметом судового позову. Його колишнім власником була компанія Gourmet Gift Baskets. На домені функціонував сайт з продажу попкорна.

У 2016 році представники Michael Jackson’s Estate звинуватили Gourmet Gift Baskets в тому, що ім’я її домену незаконно експлуатує неофіційний, але відомий у всьому світі титул короля поп-музики (King of Pop), який часто використовував Майкл Джексон. Юристи Michael Jackson’s Estate подали судовий позов, проте в 2017 році сторони уклали мирову угоду, не чекаючи судового вердикту.

Умови угоди не розголошувалися, але тепер можна припустити, що сторони змогли домовитися про досить тривалий перехідний період, який дозволив Gourmet Gift Baskets здійснити ребрендинг і плавно перевести свій бізнес на інший ресурс. До середини 2018 року на домені раніше працював сайт з продажу попкорна, але потім відвідувачів почали переадресовувати на сторінку gourmetgiftbaskets.com/popcоrn.

Що ж стосується домену KingOfPоp.com, то він, починаючи з минулого тижня, переадресує відвідувачів на головну сторінку сайту MichaelJacksоn.com.

Джерело: cctld

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*