ICANN розширить кiлькiсть інстанцій, уповноважених вирішувати доменні спори

До чергової зустрічі ради директорів корпорації ICANN (3 травня) було включено пункт про надання права Канадському міжнародному центру розв’язання інтернет-суперечок (CIIDRC) вирiшувати доменні спори в рамках єдиної політики UDRP. Як повідомляє Domain Incite, включення питання в погоджений порядок денний означає, що відповідне рішення вже отримало попереднє схвалення.

Таким чином, CIIDRC стане шостою інстанцією (і другою в Північній Америці), якій офіційно доручено ICANN вирiшувати доменні спори. На даний момент таким правом наділені Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ), Національний арбітражний форум США, Азіатський і Арабський центри розв’язання доменних спорів, а також Арбітражний центр інтернет-суперечок Чеського арбітражного суду.

Заявка CIIDRC була подана в ICANN ще рік тому. Канадський центр є підрозділом Міжнародного центру комерційного арбітражу провінції Британська Колумбія. З 2002 року за контрактом з реєстратурою CIRA він володіє ексклюзивним правом розв’язання доменних спорів в національному домені Канади .CA. У виробленні рішень беруть участь в цілому 26 арбітрів, багато з яких також залучаються до роботи над вирішенням доменних спорів в ВОІВ та Національному арбітражному форумі.

Джерело: domainincite.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*