Компанія Adobe програла вже два процеси за доменні імена Photoshop

Видавець Photoshop Adobe вдруге спробував (і не зміг) забрати домени фотографа в Домініканській Республіці.

Компанія вперше подала позов проти Photoshop del Caribe, S.R.L в 2016 році, заявивши, що її використання photoshopcaribe.cоm було кіберсквоттінгом. Компанія з Домініканської Республіки успішно захистила цю справу, оскільки Adobe не показала, що домен був зареєстрований недобросовісно. Adobe також не показала, що її знак Photoshop був добре відомий в Домініканській Республіці, коли фотограф зареєстрував домен в 2006 році і вибрав назву своєї компанії за роки до цього.

В 2019 Adobe подала ще одну скаргу про кіберсквотинг проти доменів photoshopcaribe.cоm і photoshopdelcaribe.cоm.

З тих пір як було подано початкову справу, Adobe успішно анулювала реєстрацію торгової марки Photoshop del Caribe в Домініканській Республіці. Власник доменів заявив, що він й гадки не мав про скасування торгової марки, поки не отримав нову скаргу по кіберсквотингу.

Всесвітня організація інтелектуальної власності відмовилася розглядати справу на photoshopcaribe.cоm, так як Adobe вже програла спір проти домену в 2016 році. Вона розглянула питання про те, чи є photoshopdelcaribe.cоm кіберсквоттінгом, але вирішила, що Adobe не показала, що вона була зареєстрована недобросовісно.

Учасник дискусії Адам Тейлор зазначив, Photoshop – потужне програмне забезпечення, але воно не може маніпулювати випадками киберсквоттинга.

Джерело: domainnamewire.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*