Навіщо купили зону .CYOU?

Компанія ShortDot, адміністратор доменної зони .ICU, оголосила про придбання доменної зони .cyou.

Її попереднім власником була китайська компанія Beijing Gamease Age Digital Technology Co, що займається онлайн-іграми, орієнтованими на китайську аудиторію. Вона більш відома за назвою свого офіційного сайту Changyou.com, яка також зареєстрована в якості бренду. Cyou – коротка назва компанії на біржі Nasdaq.

Changyou зареєструвала зону .cyou п’ять років тому, але в ній так і не з’явилося жодного домену. Без сумніву, це пов’язано з планованим продажем компанії і зняття її з біржі. Тому домен .cyou втратив будь-який сенс.

Але навіщо цей немилозвучний домен купила адміністрація .ICU, однієї з найуспішніших нових зон на поточний момент? Справа в тому, що .ICU позиціонується як домен зі змістом – “I see you”, а .cyou вимовляється схожим чином – “see you”.

Важливо також згадати про стратегію компанії. Зона .ICU за рік зросла з чотирьохсот тисяч до шести мільйонів доменних імен. Причина такого попиту – низькі ціни. У перший рік реєстрації домени продавалися дешевше одного долару. І перший обвал реєстрацій зоні .ICU ще тільки належить пережити.

Але при цьому, згідно з даними Spamhaus, лише 2% доменів в цій зоні потенційно небезпечні. Тобто, основна активність виходить не від спамерів, а від домейнерів, які масово скуповують імена в зоні .ICU. І придбання зони .CYOU, швидше за все орієнтоване на них же. Додатково до доменів в зоні .ICU інвестори придбають аналогічні імена в зоні-двійнику, що дасть додатковий дохід.

Таким чином найдивніше з усіх придбань доменних зон отримує раціональне обгрунтування.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*