Приклад поганого використання дроп-домену

Скотт Рігсбі, успішний мотиваційний спікер – людина, яка пройшла нездоланний Ironman Triathlon, використовуючи протези замість ніг. Але ця історія не про це. Одного разу Скотт дозволив закінчитися терміну реєстрації його домену – хтось купив його для азартних ігор онлайн.

На початку цього року термін дії доменного імені ScottRigsbyFoundation.org закінчився.

Аукціон домену GoDaddy з вичерпаним терміном дії для цього домену привернув кількох учасників і був закритий за 155 доларів США в лютому цього року.

Саме доменне ім’я не має особливої ​​цінності для кого-небудь, крім початкового реєстранта, але з упевненістю можна сказати, що у нього є кілька зворотних посилань і хороший SEO. Деякі люди купують домени з вичерпаним терміном через цінності SEO і повторно використовують у різних цілях. Такі домени зараз називають дроп-доменами, ті, у яких закінчився термін дії і домен був знищений. Щоб уникати таких конфліктів, реєструйте нові доменні імена.

«Я б ніколи не зробив щось подібне. Покупець домену, мабуть, перебудував сайт як інформаційний сайт, присвячений азартним іграм в Інтернеті. Вони навіть створили новий логотип, назвавши його Фондом Скотта Рігсбі. Це абсолютно брудно. Я не міг спати по ночах, якби зробив щось подібне.» – говорить Скотт.

Скотт Рігсбі пред’явив позов за втрату домену. Він подав в суд на GoDaddy в Грузії, стверджуючи, що деякі пункти договору не були виконані, і що він не отримував повідомлення про закінчення терміну дії домену.

Суд, швидше за все, домен йому не поверне, хоча він може довести свої права на товарний знак в назві домену, якщо у нього є зареєстрована торгова марка.

Джерело: info.nic.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*