Реєстрація доменів .EU стане доступною і за межами Європи

За словами EURid, громадяни країн Європейського союзу, незалежно від того, де вони живуть, отримають право реєструвати свої власні доменні імена .eu з 19 жовтня.

.eu є восьмим за величиною доменом верхнього рівня з кодом країни, і за станом на жовтень 2019 року в Європі було здійснено понад 3,6 мільйона реєстрацій. Прагнення задовольнити потреби постійно мінливого цифрового середовища послужило стимулом для зміни умов реєстрації доменних імен .eu.

Близько 12 мільйонів європейців живуть в США, Канаді та Австралії – не кажучи вже про решту світу. EURid сподівається надати цим людям, що живуть далеко від їхньої батьківщини, персональну онлайн-платформу, через яку вони можуть поділитися своїм життям з сім’ями і друзями на батьківщині.

Останнім часом .eu переживав важкі часи, припускаючи, що Brexit вдарить по реєстрації: британські власники бізнесу без локації в ЄС або особи без громадянства ЄС втратять своє право на участь. Тепер британці, як у Великобританії, так і по всьому світу, матимуть право реєструвати домени .eu відповідно до переглянутх правил відповідності (але вони втратять це право, якщо Великобританія покине Європейський Союз).

За 12 місяців з 30 червня 2018 року по 30 червня 2019 року реєстрація доменів .eu британцями знизилася з 304 тис. до 162 тис., а загальна кількість реєстрацій зменшилася з 3 млн 790 тис. до 3 млн 602 тис.

EURid каже, що реєстрація доменного імені .eu для блогу, путівного щоденника або особистого бізнесу буде схожа на європейський паспорт в Інтернеті – надійний, безпечний, що заслуговує на довіру. З доменом .eu індивідуальні та споживчі права будуть передані під егіду європейських стандартів і правил.

«Ми раді можливості поширити критерії реєстрації на громадян ЄС по всьому світу», – сказав Марк Ван Весемаель, генеральний директор EURid. «Домен .eu тепер ближче до ваших амбіцій, досягнень і мрій. Це міст, який з’єднує вас з вашими друзями і сім’єю – навіть якщо ви живете за межами ЄС. Він завжди буде показувати ваше коріння, ваші погляди і ваші культурні цінності ».

Джерело: domainpulse.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*