Цінність доменів на двох мовах

Одне з останніх віянь доменного бізнесу – інвестування в доменні імена, які мають значення на двох або більше мовах одночасно.

Найбільший інтерес представляють домени, які мають сенс і англійською і китайською мовами. Завдяки їм можна охопити як західну аудиторію, так і численну аудиторію Китаю з його інтернет-ринком, що стрімко розвивається. Але можна, зрозуміло, експериментувати і з іншими мовами.

Ось деякі приклади таких доменів.

В кінці минулого року китайський мільярдер Стар Сюй, засновник найбільшої в світі криптовалютної біржі OKCoin, запустив сайт на домені OK.cn. Але цей домен, як і назва компанії, означає не тільки всім відоме “окей”. У Китаї Стар Сюй використовує бренд 欧科 (Ou Ke). З першого ієрогліфа починається поняття 欧几里得 空间 – Евклід простір, що символізує нескінченність, безмежний потенціал. Другий ієрогліф використовується в слові 科技 – наука і технології. Таким чином, китайський варіант слова OK означає безмежні можливості технології блокчейн.

Домен Danke.com був куплений китайською компанією Danke Gongyu, що надає послуги з пошуку знімного житла. Слово Danke – “спасибі” на німецькій мові і “шкаралупа” на китайському. Назва компанії Danke Gongyu складається з понять “шкаралупа” і “апартаменти”.

Домен Mogu.com означає “гриб” на китайському (蘑菇) і “бурмотіння” на японському (も ぐ). Слово Mogu неодноразово використовувалося в найменуваннях як японських, так і китайських брендів.

Також інвестори часто купують короткі домени в різних зонах наприклад, nn.app, mr.app і подібні – вони є поширеними англомовними абревіатурами, і одночасно володіють декількома значеннями на китайській мові при скороченому написанні. Нерідко ними цікавляться саме користувачі з Китаю.

Домени зі смислами на декількох мовах – маловивчена, але дуже цікава тема з великими перспективами для вигідного інвестування.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*