Whitepay – новий спосіб оплати криптовалютами на сайті ukrnames.com

Шановні клієнти! 

Ми працюємо над тим, щоб зробити сервіси ukrnames.com зручнішими для вас. Саме тому,  додано можливість сплачувати послуги компанії за допомогою криптовалюти. 

Технічну інтеграцію забезпечує криптопроцессингова платформа Whitepay, що є частиною найбільшої європейської криптобіржі – WhiteBIT. 

Для того, щоб оплатити послуги ukrnames.com за допомогою цифрових активів, таких як Bitcoin, Ethereum або Tether, ви можете скористатися сервісом Whitepay. Завдяки ньому власники електронних гаманців можуть швидко та зручно оплачувати покупки, без прихованих комісій та без подвійної конвертації.

Whitepay надає можливість проводити перекази з будь-якого криптогаманця, а також за допомогою WhiteBIT Pay. Це спрощений процес для клієнтів біржі WhiteBIT. Для оплати доступні понад 140 цифрових активів.

Комісії відрізняються залежно від обраної блокчейн-мережі, у якій проходитиме переказ, і відображаються на сторінці оплати. Так, при сплаті покупки за допомогою Tether (USDT) у мережі TRC-20, буде стягуватися фіксована комісія в розмірі 1 USDT незалежно від суми покупки. Остаточна сума переказу та актуальний курс обміну відображатиметься перед підтвердженням оплати.

Процес оплати повністю автоматизовано – ви отримуєте готову до користування послугу протягом декількох хвилин після оплати. Контроль безпечності проведення платежів забезпечує WhiteBIT. 

Новий спосіб оплати WhiteBIT доступний всім клієнтам з підтвердженим номером телефону. 

Як оплатити покупку на сайті через Whitepay

Для того, щоб використати цифрові активи для сплати покупки, необхідно:

  • Виберіть бажану послугу та перейдіть до сторінки оплати.
  • Серед запропонованих способів оплати, виберіть «Оплата через Whitepay».
  • Знайти потрібний актив у списку, якщо оплата проходить через WhiteBIT Pay. Система автоматично відобразить суму переказу в обраній валюті та курс. Далі необхідно просканувати QR-код за допомогою сканера кодів у застосунку WhiteBIT та підтвердити оплату.
  • Для того, щоб оплатити товар з іншого гаманця, необхідно вказати цифровий актив та мережу, у якій буде проведено платіж. Після цього просканувати QR-код за допомогою сканера кодів у електронному гаманці або скопіювати адресу гаманця вручну та підтвердити платіж.

Після успішної оплати система генерує чек із даними про переказ: хеш транзакції, суму та обмінний курс.

Переваги оплати через Whitepay

  • Економія часу через відсутність необхідності конвертувати цифрові активи в державну валюту.
  • Відсутність необхідності погоджувати операції на великі суми з банком.
  • Висока швидкість транзакцій незалежно від розміру переказу.
  • Прозорі фіксовані комісії та їх відсутність для клієнтів біржі WhiteBIT.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*