Американці створили технологію оплати за допомогою долоні

Американський технологічний гігант Amazon створює унікальні термінали, які будуть зчитувати інформацію про власника платіжної банківської картки, скануючи його долоні.

Компанія Amazon експериментує з терміналами, де можна розплатитися за покупки за допомогою долоні. Відзначається, що технологія полягає в тому, що термінали здатні зчитувати лінії на долонях покупців. Компанія тестує термінали у співпраці з емітентом кредитних карт Visa і веде переговори з іншим найбільшим емітентом Mastercard.

Спочатку такі термінали збираються встановити в закладах швидкого харчування. Оскільки там завжди багато людей, швидка оплата по долоні буде дуже до речі. Її вже почали тестувати в мережі магазинів Whole Foods. Технологія також викликала інтерес компаній Visa, JPMorgan Chase, Wells Fargo і Synchrony Financial.

У грудні 2019 року компанія подала патент на “безконтактну систему біометричної ідентифікації”, в якій є “ручний сканер” для створення зображення долоні людини. Згідно з даними, які містяться в патенті, вся біометрична інформація буде зберігатися в хмарному сховищі Amazon.

Джерело: comments.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*