CentralNic купує TeamInternet

Британська компанія CentralNic продовжує поглинати найрізноманітніші компанії, пов’язані з доменною індустрією.

Її останнім придбанням стала фірма Team Internet. Сума угоди склала 50 мільйонів доларів. Team Internet в свою чергу складається з двох підприємств: компанії Parking Crew, що займається паркуванням доменів, і платформи для продажу трафіку Tonic. Річний дохід Team Internet станом на червень 2019 року становить 66,7 мільйонів доларів.

Team Internet монетизує більше 20 мільйонів доменів. СentralNic планує надавати послуги парковки від Team Internet власникам доменів, якими вона управляє. Tonic же був одним з найбільших постачальників прямого трафіку. Вихід в цю галузь ринку дозволить CentralNic ще більше зміцнити свої позиції, в тому числі в плані репутації і безпеки, так як в цій сфері відбувається багато порушень.

Відзначається також, що Team Internet останнім часом зазнавала зниження доходів від парковки доменів, але змогла відновити зростання в третьому кварталі цього року. Це не дивно: в області паркінгу доменів компаніям доводиться повністю переглядати свою стратегію кожні кілька років, адаптуючись під умови, що змінилися. Передбачається, що в складі CentralNic компанія вийде на новий рівень.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*