До кінця року рівень проникнення SSD досягне 60%

З поступовим здешевленням пам’яті NAND все частіше власники ПК відмовляються від традиційних жорстких дисків на користь твердотільних накопичувачів.

SSD –  це найпопулярніший, швидкий і енергоефективний спосіб зберігання та обміну інформацією. Він володіє більш високою швидкістю читання і запису на відміну від HDD-дисків, при цьому витрачає менше енергії. Це стало можливим за рахунок відсутності рухомих частин в конструкції пристрою.

Згідно з прогнозами японської фірми Nidec, поставки HDD для персональних комп’ютерів в цьому році скоротяться майже вдвічі. Тим часом рівень проникнення SSD за підсумками 2019-го повинен вирости до 60%.

Як повідомляє тайванське веб-видання DigiTimes, мінімальна вартість 512-гігабайтних твердотільних накопичувачів опустилася до позначки в $47 для пристроїв з інтерфейсом PCI Express і до $ 45 для SATA SSD. Тим часом, середня ціна терабайтних моделей в даний час складає близько $120. Як вважає глава Team Group Джеррі Чен (Gerry Chen), це саме той рівень, який буде стимулювати вендорів і кінцевих споживачів до відмови від традиційних НЖМД.

Зростаючий попит на твердотільні накопичувачі безпосередньо відбивається в доходах виробників SSD, якi є найвищими з 2016 року.

Джерело: overclockers.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*