Facebook буде платити виданням за новинні заголовки

Компанія Facebook уклала ліцензійну угоду з двома сотнями видань, чиї заголовки соцмережа буде показувати в своїй новій вкладці News.

У число цих видань увійшли проекти від News Corp – The Wall Street Journal, Dow Jones, New York Post, Journal, Barron’s, MarketWatch, Financial News і Mansion Global. Серед інших видань, які уклали угоду з Facebook – Washington Post, BuzzFeed News і Business Insider.

Їм соцмережа буде платити гроші за можливість включати новини в свою стрічку. Виплати коливаються від ста тисяч доларів на рік до декількох мільйонів, залежно від видання.

Видання New York Times на даний момент веде переговори з Facebook, але прес-секретар газети відмовилася коментувати, чи досягли сторони угоди.

Деякі заголовки, що з’являються в розділі новин Facebook, будуть курируватися командою редакторів, в той час як інші будуть відбиратися за алгоритмом компанії. Розділ «Головні новини» буде містити близько 10 заголовків, відібраних редакторами вручну. Підрозділи про спорт і розваги, а також розділ індивідуальних рекомендацій будуть обрані за алгоритмом.

Також Facebook повідомив, що не збирається платити всім виданням, які будуть включені у вкладку «Новини», що готується до запуску.

Тільки 25% з усіх видань отримають гонорар за те, що їх контент буде включений в новинну стрічку.

За якими критеріями Facebook буде відбирати платних партнерів для запуску новинної стрічки, поки не ясно.

Джерело: prportal.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*