Facebook буде видаляти фейкові і маніпулятивні відео

Соціальна мережа Facebook посилила боротьбу з поширенням фейкових відео. Про це повідомляється на сайті компанії.

Як відзначили в компанії, маніпуляції можуть бути виконані за допомогою простих технологій, таких як Photoshop, або застосовуючи більш складні інструменти, які використовують штучний інтелект, створюючи відеоролики, які спотворюють реальність. Фейкові відео, зазначається в повідомленні, несуть загрозу для суспільства, оскільки їх стає все більше.

“Ми підсилюємо нашу політику щодо маніпулятивних відеороликів, що вводять в оману, які були визначені як “глибокі” підробки”, – заявили в компанії Facebook. Фактаж аналізуватимуть разом з 50 експертами-перевіряючими по всьому світу на понад 40 мовах.

Будуть видалятися відео, невідповідні певним критеріям. По-перше, якщо ролик був відредагований або змонтований не в цілях поліпшення якості, а щоб спотворити зміст і, ймовірно, ввести аудиторію в оману. Наприклад, в ролику є компоновка коментаря людини таким чином, що вона нібито вимовляє те, що насправді не говорила. А по-друге, видалять відео, створені за допомогою нейромереж. Наприклад, за допомогою штучного інтелекту можна об’єднати, замінити або накладати контент на відео, роблячи його справжнім.

Змонтовані відеоролики сатиричного або пародійного характеру чіпати не будуть.

Джерело: comments.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*