Facebook Inc. поміняла свій логотип

Материнська компанія Facebook змінила свій логотип, щоб користувачі не плутали її з однойменною соціальною мережею, а також з метою нагадування, що вона володіє тепер багатьма компаніями і продуктами, такими як Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp, Oculus, Workplace, Portal і Calibra.

«Сьогодні ми оновлюємо наш фірмовий логотип, щоб користувачем було ясно, які продукти пропонуються в складі інфраструктури Facebook. Ми представляємо новий логотип компанії і ще більше відокремлюємо її від соціальної мережі Facebook, яка збереже свій власний бренд», – йдеться в офіційній заяві Facebook.

«Користувачі в усьому світі повинні знати, що вони використовують багато продуктів нашої компанії, серед яких є Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp, Oculus, Workplace, Portal і Calibra. Всі ці додатки тепер мають загальну інфраструктуру, яка розроблялася нами протягом багатьох років. А команди програмістів, які стоять за ними, часто спільно працюють і створюють нові рішення, які повинні поліпшити продукти і послуги, які тепер надає Facebook», – заявив Антоніо Лучіо, директор з маркетингу Facebook.

«У найближчі кілька тижнів ми почнемо використовувати новий бренд в наших продуктах і маркетингових матеріалах, включаючи новий веб-сайт компанії,» – додав він.

«Коли я запустив Facebook 15 років тому, то й гадки не мав, що в кінцевому підсумку він буде включати в себе Messenger, Instagram, WhatsApp, Oculus, Workplace і багато іншого. Тепер же ми вважаємо, що користувачі повинні знати, хто стоїть за всіма цими продуктами, які вони так часто використовують»,- заявив засновник і глава Facebook Марк Цукерберг на своїй сторінці в соцмережі.

Джерело: habr.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*