Facebook може постраждати від виборів президента США в 2020 році

В 2020 році становище Facebook може значно погіршитися. Очікується, що через наближення президентських виборів в США в 2020 році, Facebook може знову потрапити в центр політичних скандалів.

Протягом останніх декількох місяців соцмережа зазнала різкої критики як лівими, так і правими партіями США через свою політику щодо політичної реклами. Зокрема, Facebook звинувачують у відмові перевірки такої реклами на достовірність. Американські ліві стверджують, що це дає політикам право брехати без наслідків у соціальній мережі. Як приклад неправдивої реклами наводиться кампанія чинного президента США Дональда Трампа.

На захист Facebook можна почути думку, що компанія не повинна виступати арбітром істини в політичній сфері. Також повідомляється, що прихильники Трампа намагаються переконати гендиректора Facebook Марка Цукерберга не вносити зміни в рекламну політику соцмережі в 2020 році.

За інформацією ЗМІ, після виборів 2016 року американські ліберали переглянули своє ставлення до Big Tech компанії через її передбачувану роль в перемозі Трампа, зокрема через скандал з Cambridge Analytica і російськими пропагандистськими кампаніями на Facebook. Деякі кандидати в президенти від демократів, такі як сенатор Елізабет Уоррен, висловлюють тверду позицію щодо техгіганта. У разі їх перемоги Business Insider прогнозує нові антимонопольні та інші перевірки компанії.

Джерело: psm7.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*