Facebook подала в суд на розробників додатків, в тому числі на 2 українців

В компанії перевірили мільйони додатків і заблокували десятки тисяч з них.

В компанії Facebook змушені були провести розслідування інциденту, в результаті якого в компанію Cambridge Analytica поступили дані багатьох користувачів компанії. В ході розслідування спеціалісти компанії перевірили мільйони додатків і були змушені заблокувати десятки тисяч з них.

Так, компанія Facebook подала в суд на деяких розробників, в тому числі на українців Гліба Случевського і Андрія Горбачова. Повідомляється, що вони використовували рекламу та онлайн-тести для крадіжки особистих даних користувачів

В результаті розслідування десятки тисяч додатків були призупинені до завершення розслідування. Призупинені додатки пов’язані приблизно з 400 розробниками. Це не обов’язково означає, що ці програми були загрозою для людей.

“У деяких випадках ми повністю блокували додаток. Це може відбутися з ряду причин, включаючи неналежний обмін даними, отриманими від нас, публічне надання даних без захисту особистості людини або щось ще, що явно порушує нашу політику”, – сказано в заяві.

Нагадуємо, що у березні 2018 року газета The New York Times повідомила, що Cambridge Analytica в 2016 році зібрала особисті дані 50 млн користувачів Facebook. Головний технічний директор Facebook Майк Шрепфер стверджував, що доступними стали дані 87 млн ​​осіб.

Джерело: itsider.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*