Facebook розробляє власну ОС

Компанія Facebook розробляє власну операційну систему, яка може зменшити її залежність від Android. Керує розробкою Марк Люцовскі (Mark Lucovsky), який був співавтором і розробником ядра Windows NT.

Про технічні параметри нової ОС поки мало що відомо. Повідомляється лише, що обидва фірмових пристрої – Facebook Oculus і Portal – в даний час працюють на модифікованій версії Android. В майбутньому це планується змінити.

Віце-президент компанії з апаратного забезпечення Ендрю Босворт (Andrew Bosworth) заявив, що компанія планує зайняти місце на ринку. Одним з рішень для цього повинні стати окуляри доповненої реальності Orion, які планують випустити в 2023 році. Також в Facebook створюють нейроинтерфейс для управління такими окулярами буквально силою думки. Крім цього, компанія розробляє власні мікрочіпи і голосового помічника.

В цілому, Facebook сподівається в кінцевому підсумку використовувати підхід Apple до апаратного та програмного забезпечення. Простіше кажучи, нас чекає ще одна закрита система з власними стандартами і вимогами. З огляду на численні проблеми соціальної мережі по частині конфіденційності, у компанії явно будуть проблеми з тим, щоб знову завоювати довіру користувачів і довести, що вона здатна створити повноцінну ОС і власну екосистему продуктів.

Джерело: portaltele.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*