Facebook шукає фахівців для розробки гаманця Calibra і пошуку багів в монеті Libra

Найбільша соціальна мережа Facebook оголосила набір фахівців, які повинні забезпечити відповідність мобільного гаманця Calibra і цифрової валюти Libra юридичним вимогам.

Зокрема, серед опублікованих вакансій значиться фахівець, який займеться аналізом регуляторних вимог і формуванням політики здійснення відповідного контролю. Передбачається, що цей співробітник буде взаємодіяти з командою Calibra з правових і політичних питань, а також з партнерами Facebook і урядовими відомствами.

Ще одного претендента Facebook вибере з представників банківської галузі. Він займеться вирішенням проблем в контексті протидії відмиванню грошей і забезпечення відповідності гаманця Calibra положенням закону «Про банківську таємницю».

В цілому Facebook опублікував 27 вакансій, пов’язаних з гаманцем Calibra. Ряд з них стосується вивчення того, як люди взаємодіють з додатком.

На думку експертів, таким чином соцмережа має намір спробувати переконати регуляторів Європи і США, що її цифрова валюта Libra не несе в собі ризиків правового характеру.

Одночасно з цим асоціація Libra запустила програму з пошуку багів в своєму програмному забезпеченні, учасники якої зможуть заробити до $10 000 в якості нагород. При цьому розмір нагороди залежатиме від конкретного багу.

Для залучення широкої громадськості до пошуку багів розробники вирішили скористатися платформою HackerOne.

«Ми сподіваємося, що розробники привнесуть різноманітний досвід в цю ініціативу, в той же час допомагаючи блокчейну Libra досягти найвищих стандартів безпеки», – сказала директорка з безпеки гаманця Calibra, що розробляється Facebook, Аанчал Гупта.

У свою чергу, глава комунікаційної взаємодії Асоціації Libra Данте Діспарт зазначив, що блокчейн Libra не запуститься, «поки не будуть прийняті до уваги всі сумніви регуляторів і отримані необхідні регуляторні дозволи».

Джерело: forklog.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*