Facebook запустить платіжну систему WhatsApp Pay по всьому світу для монетизації месенджера 4 лютого 2020

Засновник і генеральний директор Facebook Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg) розповів про те, як компанія планує заробляти на власному месенджері WhatsApp. Одним із кроків у цьому напрямку стане глобальний запуск системи електронних платежів WhatsApp Pay, яка в даний час доступна на території Індії.

Месенджер WhatsApp, що належить компанії Facebook, є одним з найпопулярніших додатків в світі, а його користувальницька аудиторія налічує близько 1,5 млрд осіб. Однак до сих пір Facebook не змогла розробити модель, яка дозволила б перетворити популярність в дохід. Раніше Facebook планувала почати демонстрацію рекламного контента користувачам WhatsApp. Ця функція повинна була бути інтегрована в месенджер в 2020 році, але з якихось причин розробник вирішив від неї відмовитися, принаймні на даному етапі розвитку продукту.

У зв’язку з цим Facebook довелося вживати інших заходів, щоб почати отримувати дохід від WhatsApp. Під час презентації для інвесторів пан Цукерберг зробив чітку заяву про те, як WhatsApp буде заробляти гроші для компанії. Він оголосив про те, що Facebook надає великого значення розвитку платіжної системи WhatsApp Pay. В даний час вона доступна на індійському ринку, але компанія має намір запустити її в глобальному масштабі найближчим часом. Було відзначено, що Facebook працює над тим, щоб «переказ грошей через WhatsApp був таким же простим, як відправка фотографій». Крім цього, Facebook буде надавати користувачам WhatsApp можливість покупки товарів різних компаній-партнерів всередині месенджера.

Джерело: toneto.net

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*