Facebook заробила майже на 50% менше через скандал з Cambridge Analytica

Сьогодні стало відомо, що чистий прибуток соцмережі Facebook в II кварталі 2019 року знизився на 49% – з $5,1 млрд до $2,6 млрд за US GAAP.

При цьому виручка компанії виросла на 28% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, склавши $16,8 млрд. Основну частину доходів Facebook формує рекламна виручка, яка виросла також на 28% – до 16,6 млрд. Доходи від платних сервісів Facebook виросли на 36% до $262 млн.

Чистий прибуток Facebook знизився на тлі штрафу Федеральної торгової комісії США через скандал з витоком даних 87 млн ​​користувачів соцмережі.

«У липні 2019 року ми врегулювали претензії Федеральної торгової комісії США, змінивши судову угоду про усунення претензії регулятора до нашої платформи в частині використання призначених для користувача персональних даних. Крім інших домовленостей ця угода має на увазі виплату штрафу в $5 млрд», – відзначають в Facebook.

Крім штрафу в $5 млрд за злив даних користувачів вже неіснуючої британської консалтингової фірмі Cambridge Analytica, компанія зазнала додаткові судові витрати в розмірі $2 млрд, пов’язані з врегулюванням штрафних санкцій ФТС.

Джерело: mediananny.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*