Firefox дозволяє користувачам стежити за відстежуючими технологіями

Компанія Mozilla додала в свій браузер Firefox нову функцію безпеки, яка дає змогу користувачам бачити, хто конкретно стежить за їх діями в Мережі. Функція буде подавати звіти про всі cookie-файли і трекери, виявлені і заблоковані за заданий період. Таким чином, користувачі зможуть зрозуміти, чому їм відображається та чи інша реклама, і які сайти стежать за їх активністю в інтернеті.

У звіті про заблоковані відстежуючі технології також будуть вказані всі спроби створення цифрового відбитка з метою ідентифікації користувача і спроби установки майнеру криптовалюти. Крім того, Firefox тепер дозволяє перевіряти облікові дані, що зберігаються в менеджері паролів Firefox Lockwise, на предмет витоку, оскільки браузер може звіряти вміст менеджера з наявними у нього списками витікших даних.

Блокування відстежуючих технологій Enhanced Tracking Protection (ETP) за замовчуванням включено у всіх версіях Firefox, починаючи з Firefox 69, який вийшов у вересні нинішнього року. Функція «Protection Report» («Звіт про захист»), що відображає інформацію про заблоковані ETP скрипти, вперше з’явилася в нічний збірці Firefox 69.

Звіт ETP включає:

* Дані за кількістю заблокованих спроб відмітити користувача за допомогою cookie-файлів, установки кріптовалютних майнерів, зняття цифрових відбитків і використання міжсайтових трекерів;

* Дані про потенційно небезпечні і скомпрометовані паролі;

* Відомості про облікові дані, що безпечно зберігаються в Firefox Lockwise.

Джерело: bin.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*