Google і Microsoft тимчасово роблять свої сервіси безкоштовними для компаній

Через коронавірус багато компаній вирішили на якийсь час призупинити свою діяльність. Тому Google і Мікрософт почали стрімко втрачати прибуток. Однак, деякі компанії перейшли на віддалену роботу. Google і Microsoft, як наслідок, офіційно заявили про те, що нададуть усім бажаючим організаціям доступ до своїх «більш надійних засобiв телеконференцій і спільної роботи, які, як правило, доступні тільки корпоративним клієнтам».

Обидві компанії пропонують безкоштовний доступ до своїх продуктів не назавжди, а лише на обмежений час. Але вже скоро для всіх користувачів G Suite і G Suite for Education від Google безкоштовно стануть доступні розширені функції Hangouts Meet. Це, наприклад, дозволить компаніям всього через один домен проводити «онлайн-зустрічі» із загальною кількістю в 250 учасників, й так само проводити трансляції в прямому ефірі для 100 000 глядачів. Ця пропозицiя пошириться на весь свiт.

Microsoft же вирішила піти ще далі, адже вона надасть так само всьому світу шестимісячний безкоштовний доступ до всіх преміальних версій своїх продуктів, які зазвичай використовуються корпоративними клієнтами.

Яка ж у цьому вигода для самих Google і Microsoft? В той момент, коли ситуація з коронавірусів прийде в норму, дані технічні гіганти знову зароблять на преміальних версіях своїх продуктів. А велика кількість підприємств, які за час експлуатації звикнуть до роботи з сервісами, захочуть продовжити з ними працювати.

Джерело: 1informer.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*