Google Maps незабаром додадуть фільтр каршерінгу

Компанія Google досить активно і довго працює над тим, щоб надавати користувачам всіх своїх сервісів найсучасніші, якісні та зручні послуги – особливо в плані навігації. Ось і сьогодні керівництво Google Maps повідомило про те, що має намір в найближчому оновленні карт від Google впровадити новий фільтр, що дозволяє встановлювати найбільш оптимальний і швидкий спосіб подорожі з точки А в точку Б за допомогою різних сервісів каршерінгу. Йдеться про можливість для користувача вибору між декількома з таких сервісів, які також будуть включати в себе не тільки машини, але і електровелосипеди.

Взагалі, такий підхід і такий фільтр вже давно є чимось довгоочікуваним і бажаним з боку користувачів – особливо з огляду на той факт, що Google Maps так чи інакше отримує деякі попередні оновлення свого функціоналу. Ось і сьогодні стало відомо про те, що користувачі карт Google Maps зможуть в миті ока подивитись або вибрати різні сервіси каршерінгу без необхідності попередньо планувати і складати свій маршрут, а також без необхідності довго чекати відповідного автомобіля або електроскутера – тепер достатньо буде лише вказати пункт призначення і Google Maps негайно складе найбільш зручний і цікавий алгоритм для подорожі.

Варто відзначити той факт, що в деяких країнах – таких як США, наприклад – новий функціонал Google Maps також запропонує можливість вибирати сервіси з оренди електровелосипедів та електроскутерів, в залежності від того, в якому регіоні знаходиться користувач і чи може такий сервіс бути обраний в цілому.

Google Maps нового покоління тепер представлятиме собою воістину багатогранний і багатофункціональний додаток, який так чи інакше буде характеризуватися множинним вибором самих різних варіантів того, як дістатися до бажаного пункту призначення. Варто відзначити той факт, що керівництво Google відзначає свою готовність до подальших експериментів над поліпшенням і оновленням свого функціоналу програми.

Джерело: fainaidea.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*