Google почав радити час для подорожей

Google оновила сервіс для подорожей Travel, повідомляється в блозі компанії. Під час вибору місця з’явилися вкладки «Де зупинитися» і «Коли відвідати». Поки що це доступно тільки для десктопної версії.

Туди виводяться відомості про популярні райони, погоду і популярні локації в різні пори року. Наприклад, ось як виглядають рекомендації сервісу для Одеси:

Найбільше туристів в Одесі з травня по серпень, особливо в середині літа. В цей час тут стоїть тепла погода, прекрасно підходить для пляжного відпочинку. Взимку тут холодно і часто йде дощ або сніг. У липні в місті проходить Міжнародний кінофестиваль.

Під час переходу до розділу «Планування поїздок» сервіс виводить графік, за яким можна зорієнтуватися, у скільки обійдеться подорож. У розрахунок йде вартість перельоту для одного пасажира і 7 ночей в тризірковому готелі.

Також вартість проживання можна спланувати в розділі «Готелі». Наприклад, в «низький» сезон проживання в Одесі оцінюють в $14- $37 за ніч, а під час пікового попиту – в $27- $71 за ніч.

В майбутньому Google планує інтегрувати ці можливості в мобільну версію і додатки.

Джерело: kiev24.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*