Google Translate додав в базу п’ять нових мов

Сьогодні компанія Google зробила дійсно несподівану, але від того не менш довгоочікувану операцію з впровадження нових мов в мовну базу свого популярного онлайн-перекладача Google Translate, який також володіє значним функціоналом і допомогою навіть в режимі оффлайн. Звістка про це поширилася так скоро, що багато користувачів відразу ж захотіли випробувати нові мови, хоча вони ще не цілком пройшли остаточну інтеграцію з сервісом. Йдеться про додавання п’яти нових мов, а саме татарського, одіа, кінарванда, уйгурського і туркменського. Всі зазначені мови на даний момент часу вже пройшли повноцінне тестування.

За заявою команди програмістів і мовознавців з Google Translate, рішення додати ці нові п’ять мов було пов’язано в першу чергу з тим фактом, що сумарно на них розмовляє досить велика кількість людей – близько 75 мільйонів по всьому світу – а тому є достатньою причиною для розгляду можливості поповнити мовну скарбничку сервісу. По-друге, сервіс уже більше п’яти років не поповнювався новими мовами, що раніше часто ставилося в провину команді Google, оскільки, незважаючи на деякі не цілком поширені національні мови, що часто зустрічаються в інтернеті, все-таки існує досить велика кількість інтернет-користувачів, які на них спілкуються на щоденній основі.

Крім додавання цих мов стандартного функціоналу Google Translate, вони також були включені і в режим офлайн-підтримки, не кажучи вже про можливість самостійно допомагати сервісу постійно покращувати роботу цих мов – таким чином, Google Translate в черговий раз довів факт свого безперечного лідерства по найбільш використовуваним онлайн-перекладачам в мережі.

Варто відзначити, що в подальшому компанія Google може розглянути до додавання і деякі інші, трохи менш поширені мови – переважно з Центральної Азії – але ця інформація поки залишається лише припущенням без офіційного анонса або підтвердження з боку самої Google. Таким чином, залишається чекати наступних звісток щодо того, що Google має намір робити надалі.

Джерело: fainaidea.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*