Google відкрив в Україні центр розробки, є вакансії

Техно-гігант запустив R&D-центр на базі компанії CloudSimple, яку Google купила в листопаді минулого року.

У компанії Google офіційно з’явився центр розробки (R&D-центр) в Україні. Повідомляється, що з січня 2020 року співробітники київського офісу CloudSimple офіційно стали співробітниками R&D-центру Google.

Український офіс Google став третім з восьми офісів Google в Центральній і Східній Європі з R&D-центром. Два інших офіси компанії з R&D-центрами знаходяться в Польщі та Угорщині.

До недавнього часу український офіс Google займався тільки роботою з рекламодавцями.

Основатель компании CloudSimple – Гуру Пангал, он стартовал бизнес в 2016 году. В 2020 году у компании 3 офиса: в Бангалоре, Киеве и главный – в Санта-Клара, Калифорния.

Киевский офис находится в БЦ «Астарта», где работает около 30 человек. ТОВ «КЛАУДСІМПЛ УКРАЇНА» зарегистрировано в августе 2018-го. Зараз у компанії есть 4 вакансії в Києві. Основний стек технологій – Golang, Kubernetes, Cassandra, Kafka, Java і Python.

CloudSimple на своєму сайті визначає себе як VMWare-as-a-Service in Public Clouds. Продукти компанії VMWare дозволяють створити віртуальні машини на фізичних серверах. Віртуалізація дозволяє в межах одного фізичного сервера розгортати кілька незалежних і ізольованих проектів (сайти, поштові сервера, бази даних і т.п.), а також спростити процес міграції між серверами.

Однак рано чи пізно з’являється необхідність мігрувати наявні віртуальні машини в хмару, по суті теж фізичні сервера з кращою інфраструктурою і можливостями. Для ентерпрайз-компаній – це нетривіальний і клопіткий процес.

CloudSimple створив рішення, що дозволяють зручно переносити віртуальні машини, створені продуктами VMWare, з власних фізичних серверів в публічні хмари, такі як Google Cloud або Microsoft Azure, при цьому залишившись в звичному середовищі VMWare.

Джерело: nv.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*