Google заноситиме сайти до “чорних списків”

Нещодавно стало вiдомо, що компанія Google  має два чорних списки – законний та внутрішній. Про це йдеться у дослідженні WSJ.

Google може не показувати певні сайти взагалі або ж за певним запитом. Ці обмеження не стосуються тих вимог, які зазначенні в законодавстві. Існує окремий список.

Згідно з наведеними даними, з 2010 до 2018 року Google отримала 685 000 запитів на видалення, 78%  надійшло в період з 2016 по 2018 роки. Найбільша кількість подібних запитів надходить з території Росії. Загалом, компанія отримала близько 255 000 тисяч запитів від російського уряду на виділення певних посилань. Найчастіше ці запити стосуються заборонених тем у Росії: наркотики, суїцид, пропаганда.

Джерело повідомляє, що сайти можуть потрапити до “чорного списку” якщо будуть використовувати спам- тактику, штучне набивання рейтингу тощо.

На слуханнях Конгресу представники компанії стверджували, що будь які зміни алгоритмів перевіряються спеціальним комітетом. Проте WSJ зазначає що ряд дрібних поправок вносять без узгодження. Це підтвердили у компанії Google, проте додали , що зміни так чи інакше оцінюються за іншими критеріями.

Джерело: vgolos.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*