Інструкція з користування Telegram-ботом @domainhelper_bot

Шановні клієнти!

Компанія UKRNAMES відкрила для безкоштовного користування Telegram-бота – @domainhelper_bot.

Новий Telegram-бот вміє слідкувати за датами закінчення реєстрації доменов та SSL сертифікатів. Використовувати Telegram-бота @domainhelper_bot зручно, особливо коли ви маєте слідкувати за декількома доменами, або SSL сертифікатами постійно. Якщо припустити, що деякі ваші домени обслуговуются через інших реєстраторів – це додає незручності, тому що кожен з реєстраторів має власний формат, час та мову повідомлень. А інколи, деякі важливі повідомлення можуть опинитися у СПАМ-фільтри поштової скриньки. 

Саме з цих причин, ми розробили @domainhelper_bot.  Спочатку для власного користування, а зараз і для загального доступу.  Telegram-бот @domainhelper_bot не має обмежень на реєстраторів доменів або на кількість доменів – ви можете слідкувати за тими доменами, за якими самі побажаєте. Також серед налаштувань бота, ви можете обрати мову повідомлень, час та часову зону коли має бути надіслано нагадування та період до дати закінчення за який має надійти нагадування.

Для користування ботом вам знадобиться додаток Telegram.

Знайдіть у пошку бота domainhelper_bot, або перейдіть за посиланням https://t.me/domainhelper_bot

Натисніть “Старт” щоб розпочати діалог з ботом.

Має з’явитися привітання. 

Ви маєте змогу обрати подальшу мову спілкування з ботом.

Додамо перший домен, для прикладу зазначено ukrnames.com.

На наступному кроці, бот запитає, що саме він має моніторити – дату закінчення домену або SSL сертифікату.

Обераємо для прикладу  “Домен закінчується”

Натискаємо “Так”, та переходимо до меню налаштування періоду за скільки діб до закінченя реєстрації має надійти повідомлення.

На наступному кроці, бот запропонує також моніторити дати закінчення реєстрації SSL сертифікату для даного домену. Для прикладу  ми також оберемо “Так”.

На наступному кроці, бот запропонує налаштування періоду за скільки діб до закінченя реєстрації SSL сертифікату має надійти повідомлення.

На цьому кроці додання доменів або SSL сертифікатів можна вважати закінченим.

У “Головному меню” діалогу з ботом можна перейти в розділ “Налаштування”.

В розділі “Налаштування” ви можете обрати мову діалогу з ботом та повідомлень, а також обрати Час повідомлень та часовий пояс. За замовчуванням часовий пояс для повідомлень ботом встановлено GMT +2 (Київський час).

Якщо вийти з чату (Видалити чат) – всі налаштування та домени які встановлено для моніторингу будут автоматично видално.

У “Головному меню” діалогу з ботом можна перейти в розділ “Мої домени”, щоб переглянути поточний перелік для моніторингу та змінити налаштування для окремого домену.

Бажаемо приємного користування та очікуємо на ваші відгуки або побажання. Для цього використовуйте “! Бачу помилку” меню діалогів з Telegram-ботом.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*