Інженер розробив візитну картку-комп’ютер на Linux

Інженер Джордж Хілліард розробив візитні картки-комп’ютери, що поміщаються в гаманці. Візитка-комп’ютер Хілліарда працює під управлінням Linux.

Пристрій, на відміну від інших подібних гаджетів, також служить реальною візиткою. На одній стороні пристрою надруковані ім’я та контактні дані Хілліарда.

Але він також оснащений спеціальною друкованою платою, чіпсетом Allwinner F1C100s (яка складається з процесора ARM9 з 32 МБ вбудованої оперативної пам’яті) і 8 МБ флеш-пам’яті.

Невеликий пристрій – це повноцінний комп’ютер з ядром Linux 5.2 і декількома попередньо встановленими додатками, включаючи інтерпретатор Python і деякі ігри, наприклад, 2048 і Rogue. Також в ньому є місце для резюме Хілліарда.

Один важливий елемент, який не має візитна картка – це дисплей. Але завдяки USB-порту і підтримки фреймворку Linux USB Gadget, ви можете підключити пристрій до USB-порту комп’ютера і завантажити операційну систему приблизно за 6 секунд.

Кому може знадобитися така візитка? Таким людям як сам Хілліад – він працює інженером з вбудовуваних систем, який розробляє апаратне і програмне забезпечення для невеликих Linux-пристроїв. Чому б не включити зразок своєї роботи в візитну картку?

Кожна така карта коштує $2,8. Це досить дорого для візитних карток, але дуже дешево для повнофункціональних комп’ютерів на Linux.

Зрозуміло, Хілліард також отримав багато безкоштовної реклами за те, що став одним з перших, хто розробив таку карту. Таким чином, йому фактично не потрібні такі інноваційні візитні картки, щоб просувати себе.

Джерело: internetua.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*