Лабораторія штучного інтелекту МТІ розробила пристрій для посилення і збереження сили сигналу Wi-Fi

Wi-Fi роутери є вкрай зручним і корисним винаходом, але мають цілий ряд невеликих проблем. Однією з таких проблем є слабкий сигнал самого Wi-Fi в тих випадках, коли роутер знаходиться далеко від вас або ж взагалі за стіною. 

Щоб виправити цей недолік, лабораторія штучного інтелекту МТІ розробила так звану «розумну поверхню» під назвою RFocus. Дана розробка здатна не просто-відображати сигнал, а, якщо вірити словам дослідників, «здатна одночасно працювати і як дзеркало і як лінза». Що ж це дає звичайним користувачам? За допомогою RFocus сигнал Wi-Fi може фокусуватися, «взаємодіючи виключно з потрібними пристроями», що забезпечує більшу силу сигналу.

Також дослідники розповіли, що їхня новітня розробка здатна підвищувати середню потужність сигналу майже в 10 разів, попутно подвоюючи середню пропускну здатність сигналу.

З чого ж складається RFocus? Дана технологія складається з більш ніж 3 000 крихітних антен, які працюють спільно з фірмовим програмним забезпеченням, організуючи максимальний рівень прийому сигналу на потребучи цього пристрої. Простіше кажучи, RFocus «збирає на собі» сигнал Wi-Fi, передаючи його в оптимальну точку простору, де і знаходиться гаджет, який потребує інтернету. Даний метод істотно підсилює сам сигнал, забезпечуючи найшвидшу роботу інтернету у всіх точках вашого будинку.

Хоча даний винахід є вкрай корисним з точки зору практичного застосування, його все-таки не можна назвати приємним в плані дизайну. Саме тому творці радять розміщувати RFocus під час ремонту під шпалерами, щоб вони були максимально непомітними, але все-одно повноцінно виконували свої функції.

Оцiнити зручнiсть винаходу можна буде тільки після його офіційно запуску в продаж.

Джерело: 1informer.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*