Microsoft покращує роботу з веб-додатками

Microsoft намагається вирішити проблему нестачі додатків в Windows Store за допомогою прогресивних веб-додатків (PWA), для чого дозволяє розробникам публікувати їх в магазині. Також компанія працює над поліпшенням підтримки сторонніх PWA.

Як зазначається, на Windows 10 підтримка цих додатків з’явилася з виходом Google Chrome 70, проте вони працюють тільки в рамках самого браузера, тоді як PWA з Windows Store функціонують незалежно. Також «хромові» PWA не використовують деякі особливості Windows 10, а також не настільки сильно інтегровані в систему.

Клацання правою кнопкою миші на будь-якому додатку з Chrome, прикріпленому до панелі завдань, викликає контекстне меню, однак в цьому списку часто немає пунктів «Створити новий твіт» або щось таке. Саме це і планують змінити в Microsoft, адже «рідні» PWA з магазину Windows подібне вміють.

Метою нових змін є додавання підтримки ярликів, визначених у Маніфесті веб-додатку, що дозволить працювати зі сторонніми PWA як і з нативними. Саме меню, за даними корпорації, має створюватися автоматично під час встановлення програми на підставі даних з сайту.

Поки що не уточнюється, коли саме в Редмонді запустять цю можливість. Говориться лише, що робота в цьому напрямку йде.

Джерело: internetua.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*