Microsoft примушує встановлювати шкідливі оновлення Windows 10

Про добровільно-примусовий характер встановлення оновлень користувачі Windows знають давно. Але часом Microsoft переходить всі межі, коли справа доходить до маніакальної вимоги терміново встановити найсвіжіші патчі, навіть якщо це загрожує зниженням продуктивності, повної втрати даних або навіть залякуванням користувачів, як було у випадку переходу з Windows 7 на Windows 10.

Враховуючи цю нестабільність і непередбачуваність, стає зрозуміло, що багато користувачів намагаються уникати оновлення своїх комп’ютерів якомога довше, принаймні поки не будуть вирішені всі проблеми. Травневе оновлення 2019 року для Windows 10 під номером 1903 стало сумно відомим через велику кількость помилок, тому багато хто не поспішають з апдейтом і дотримуються стабільної версії Windows 10 1803 від 2018 року.

На жаль для таких “консервативних” користувачів, Microsoft вирішила взяти справу в свої руки. Починаючи з сьогоднішнього дня, технічний гігант буде примусово оновлювати комп’ютери під управлінням Windows 10 версії 1803 до останньої версії 1903. Microsoft говорить, що її аргументація пов’язана в першу чергу з бажанням забезпечити безпеку користувальницьких систем.

“Встановлення свіжих патчів для пристроїв на Windows 10 має вирішальне значення для їх безпеки, а також для здоров’я екосистеми в цілому. Оскільки термін підтримки патча 1803 добігає кінця 12 листопада 2019 року, ми вже зараз починаємо примусовий процес оновлення для Windows 10 випусків Home і Pro” , – заявила техпідтримка Microsoft.

Хоча деякі користувачі впевнені в тому, що знають свої комп’ютери і потенційні загрози безпеки краще, ніж Microsoft, поки не існує чіткого способу відмовитися від цього оновлення. Правда, існують утиліти для відмови від примусових оновлень на кшталт ShutUp10, але це загрожує потенційними ризиками і використовувати їх можна тільки на свій ризик.

Гарна новина полягає в тому, що за останній місяць Windows 10 1903 стала відносно стабільною і, можливо це прозвучить трохи іронічно, навіть включає деякі корисні функції управління оновленнями, наприклад, відкладання установки патчів “на потім”.

Джерело: www.segodnya.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*