Microsoft випустила новий, надшвидкий браузер для Windows 10

Майже цілий рік компанія Microsoft працювала над тим, щоб створити повноцінний веб-браузер Edge на базі движка Chromium, і весь цей час він був доступний у вигляді бета-версії. 15 січня 2020 року, ситуація різко змінилася, тому що американська корпорація нарешті випустила фінальну версію даного браузера, яка вийшла для Windows 10.

Завдяки переходу на движок Chromium вдалося домогтися підвищення швидкості завантаження веб-сайтів і відтворення (рендерінгу) сторінок. Крім того, тепер Microsoft Edge ефективно блокує шкідливі сайти і скрипти. При цьому, користувачі нового браузеру можуть легко і просто вибрати один з трьох видів захисту, в число яких входять «Основний», «Урівноважений», і «Суворий». При використанні останнього ресурси будуть досконально перевірятися на будь-які віруси і трояни, проте в такому випадку час завантаження сторінок виявиться зниженим, а навантаження на процесор і все технічне оснащення електронного пристрою навпаки зросте.

Завдяки використанню движка Chromium, можно легко завантажувати та встановлювати будь-які доповнення з магазину Chrome Web Store, тобто отримати доступ до більш ніж 190 тисячам різних доповнень, які розширюють функціональні можливості браузера. Новий веб-браузер в стадії Final вже доступний для завантаження, як у версії для Mac, так і у версії для Windows, з офіційного сайту Microsof. При необхідності, користувачі можуть перенести всі дані з Safari в даний браузер. В майбутньому планується версія для Linux.

Раніше компанія Microsoft не дозволяла використовувати свій браузер на Mac, принаймні Edge. Американська корпорація надавала всім бажаючим можливість користуватися Internet Explorer для macOS з 1996 по 2003 рік, а потім вона відмовилася від такої стратегії, зробивши ставку тільки на Windows. Завантажити новий веб-браузер на базі движка Chromium можна абсолютно безкоштовно, причому розробники обіцяють постійно його оновлювати, знову і знову надаючи користувачам доступ до різних нових функцій і можливостей. Все буде робитися для поліпшення користувацького досвіду і забезпечення максимального ступеня захищеності.

Джерело: gsminfo.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*