Microsoft заявила про вплив коронавірусу на прибуток

Компанія заявила, що в поточному фінансовому кварталі її доходи не будуть відповідати більш раннім прогнозам.

Компанія Microsoft знизила свою оцінку виручки за поточний квартал, заявивши, що відчує вплив спалаху коронавірусу з більш низькими продажами програмного забезпечення Windows і пристроїв Surface.

Microsoft стала черговою компанією, яка попередила про фінансові наслідки від коронавірусу. «Хоча ми бачимо, що сильний попит на Windows відповідає нашим очікуванням, система постачання повертається до нормальної роботи більш повільними темпами, ніж очікувалося», – йдеться в уривку з заяви Microsoft.

Компанія заявила, що в поточному фінансовому кварталі її доходи не будуть відповідати більш раннім прогнозам, а Windows і Surface «відчують більш негативний вплив, ніж передбачалося раніше».

Спалах коронавірусу в Китаї і пов’язане з цим закриття заводів і магазинів у регіонах, охоплених епідемією, вплине більш ніж на 5 млн компаній по всьому світу – такого висновку дійшли аналітики дослідницької компанії Dun & Bradstreet. Експерти відзначають, що поки складно судити про реальний вплив коронавіруса на світовий бізнес і економіку.

Джерело:  unian.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*