MicroStrategy про рекордний продаж Voice.com: Доменні імена недооцінюють!

Компанія MicroStrategy повідомила про успішний продаж домену Voice.com за 30 мільйонів доларів. Покупцем стала компанія Block.one, засновник соціальної мережі Voice, реалізованої на базі блокчейн.

Ця угода стала рекордною за всю історію продажу доменних імен. Вартість домена Voice.com більш, ніж в два рази перевищила вартість домену Sex.com, який в 2010 році був проданий за $10 млн. Колишній власник домену відповів на деякі питання про угоду.

На питання про те, як компанії вдалося продати домен за таку суму, MicroStrategy відповіла, що не буде розкривати подробиць про обставини угоди, але точно може сказати одне: доменні імена недооцінюють. Всі попередні “найдорожчі” домени, такі, як Sex.com, Toys.com і інші, були продані занадто дешево. У той час всі захоплювалися мільйонними угодами, але насправді цінність цих доменів в рази більше. Можливо, після продажу Voice.com вартість деяких доменів з ключовими словами в зоні .COM буде вимірюватися десятками мільйонів доларів.

Про своє доменне портфоліо (його можна подивитися на сайті Strategy.com) MicroStrategy сказала, що її фахівці свого часу обрали доменні імена з найбільш виразними словами, що запам’ятовуються і які мають велику цінність для бізнесу.

Питання про вартість кожного доменного імені MicroStrategy буде вирішувати індивідуально, і, судячи з усього, продаватися вони будуть не дешевше декількох мільйонів доларів. MicroStrategy розглядає свої домени як цінні активи для великих компаній з великими амбіціями, готових до довгострокових вкладень.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*