Можливість управляти оновленнями драйверів в Windows з’явиться тільки восени

У 2019 Microsoft оголосила про намір додати в «Центр оновлення Windows» нове налаштування «Опціональне оновлення», що дозволяє управляти поліпшеннями для необов’язкових оновлень, в тому числі драйверами, щомісячними оновленнями функціоналу і не пов’язаними з безпекою патчами. Однак тепер компанія, схоже, передумала. Принаймні, в майбутньому релізі Windows 10 20H1 нова опція не з’явиться.

«Ми завершили експеримент, пов’язаний з доставкою оновлень для драйверів через “Центр оновлення Windows”. На пристроях, які брали участь в експерименті, більше не буде відображатися налаштування “Опціональне оновлення” в Налаштування > Оновлення Windows», – повідомляється в супровідній записці до Windows 10 20H1 (збірка 19035), випущеної 4 грудня 2019 року.

Хоча «Центр оновлення Windows» оновлює драйвера автоматично, можливість встановлювати їх вибірково вирішить ряд проблем і дасть користувачеві більше контролю над оновленнями. Налаштування «Опціональне оновлення» дозволить вручну вибирати і встановлювати оновлення для драйверів, проте воно з’явиться лише в жовтні/листопаді нинішнього року, а не навесні, як планувалося раніше.

Налаштування повернеться в «Центр оновлення Windows» у фінальній збірці Windows 10 20H2. Про це повідомляється в супровідній записці до версії Windows 10 20H2, випущеної 16 грудня та призначеної для тестування учасниками програми Fast Ring.

Джерело: internetua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*